صفحه اصلی | زمینه های فعالیت | معرفی تولیدات | مناقصه و مزايده ها | نشانی های شرکت | تماس با ما |
English Version
امروز شنبه
3 آبان 1393
29 ذیحجه 1435
25 اکتبر 2014
مقالات
ونلافکسین درمان موثر افسردگی ماژور
سایرمقالات  
نظرسنجی
 
ورود اعضاء
   
نام کاربری
کلمه عبور
 


قابلیت بالای صادرات محصولات تولیدی و همکاری با شرکتهای بزرگ جهانی برای تولید مشترک دارو و تحقق اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر از نکات بارز این شرکت است. محصولات این شرکت در اشکال مختلف قرص، کپسول سخت، شربت و سوسپانسیون میباشد که مطابق با قوانینGMP و آخرین استانداردهای سازمان بهداشت جهانی تولید می گردد.

 

 

تاریخچه:

 

سازمان تدارکات درمانی شیر و خورشید در سال 1334 با هدف تهیه و تامین دارو و تجهیزات درمانی تاسیس گردید. در سالهای پس از انقلاب و با آغاز دوران جنگ تحمیلی، مرکز فوریت دارویی و پزشکی جمعیت هلال احمر شکل گرفت. این مجموعه در سال 1381 بر اساس مصوبه مجمع به عنوان سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر جمهوری اسلامی ایرانMedical Procurement Organization) ) نامگذاری گردید.

در حال حاضر سازمان تدارکات پزشکی یا(MPO)  با بهره مندی از کارخانجات دارو سازی به عنوان مرکز اقتصادی و تجاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه می نماید.

 

سایت چهارباغ

 

این شرکت با 62 هزار متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع در چهارباغ کرج واقع شده است.ضمنأ به اطلاع می رساند که کارخانه سها چهارباغ با در دست داشتن کلیه امکانات و تجهیزات فنی قادر به توسعه فعالیتهای خود در زمینه های مختلف دارویی انسانی، بیولوژی بوده و در این زمینه علاقه مند به ارتقای همکاری های علمی و تکنیکی می باشد.

در حال حاضر کلیه اشکال دارویی جامد اعم از قرص، کپسول و پلت در این سایت تولید می گردد و بزودی سایر اشکال دارویی نیز در این سایت امکان تولید خواهد داشت. بعلاوه این سایت مدرن در مسیر کسب استانداردهای اروپا قدم نهاده است.

 

 

سایت وردآورد

 

این کارخانه که از سال ها قبل در عرضه تولید اقلام دارویی،آرایشی و بهداشتی و مواد اولیه دارویی فعالیت داشته است در سال 1374 به سازمان تدارکات پزشکی پیوست.

در حال حاضرتولید طیف خوبی از اقلام دارویی قلبی عروقی - اعصاب ، مسکن ها و داروهای گوارشی را به صورت جامد یا مایع انجام داده و نسبت به تهیه و ارائه مدارک ساخت داروهای دیگر می باشد که مراحل نهایی آن از وزارت بهداشت و درمان در حال پیگیری است.

 

اهمیت محصولات شرکت داروسازی سها:

 

قابلیت بالای صادرات محصولات تولیدی و همکاری با شرکتهای بزرگ جهانی برای تولید مشترک دارو و تحقق اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر از نکات بارز این شرکت است. محصولات این شرکت در اشکال مختلف قرص، کپسول سخت ونرم،شربت، سوسپانسیون ، کرم، پماد، ژل، قطره چشمی میباشد که مطابق با قوانینGMP و آخرین استانداردهای سازمان بهداشت جهانی تولید می گردد. 

 

 

آدرس پستی:

 

 

سایت چهار باغ: کرج، ساوجبلاغ، ابتدای شهر چهار باغ، خیابان صفا

 

 

سایت وردآورد: تهران، کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج، روبروی شهرک وردآورد

 

 

 

 

 

شعار کارخانه:

 

 

سلامت همه انسانها

 

www.sohapharma.com

 
اشتراک RSS
صندوق پستی اعضاء

با عضویت در خبرنامه الکترونیکی سها می توانید از طریق پست الکترونیکی از آخرین رویدادهای مهم سها اطلاع حاصل فرمایید

برای عضویت در خبرنامه اینجا کلیک کیند
لیست تمامی محصولات داروسازی سها بر اساس گروه دارویی
لیست تمامی محصولات داروسازی سها
لیست تمامی محصولات داروسازی سها
لیست تمامی محصولات داروسازی سها
لیست تمامی محصولات داروسازی سها
فهرست داروها
 
 
طراحی سایت و پشتیبان فنی کلیه حقوق برای شرکت دارو سازی سها محفوظ است